hero

The world’s largest collection of jobs backed by Venture Capital & Private Equity firms

2,964
companies
94,723
Jobs

Junior Facility Manager

CBRE

CBRE

Lower Silesian Voivodeship, Poland
Posted on Saturday, January 20, 2024
Job ID
151453
Posted
19-Jan-2024
Service line
GWS Segment
Role type
Full-time
Areas of Interest
Building Management
Location(s)
Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Młodszy kierownik obiektu

Junior facilities manager

Obowiązki

· Koordynowanie utrzymania obiektu

· Dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo obiektu

· Zarządzanie budynkiem, w tym kontrolowanie instalacji HVAC, elektryki, dystrybucji wody oraz kontrolowanie tematów z zakresu bezpieczeństwa

· Przeprowadzanie kontroli kosztów, budżetowanie, zarządzanie zasobami oraz przewidywanie problemów związanych z zarządzaniem budynkiem

· Obsługa relacji z dostawcami dla usług zlecanych na zewnątrz w celu zapewnienia ciągłości usług

· Ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami/zespołami sprzątającymi i bezpieczeństwa

· Obsługa zapytań / skarg klientów

· Monitorowanie kwestii środowiskowych

· Koordynacja zakupu części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i usług związanych z zarządzaniem budynkiem

Wymagania:

· Angielski na poziomie minimum średniozaawansowanym.

· Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

· Funkcjonalne zrozumienie systemów monitorowania budynków, w tym BCP, DRP i zarządzania bezpieczeństwem;

· Wiedza z zakresu zaopatrzenia i zarządzania dostawcami;

· Absolwent uczelni wyższej;

· Umiejętność obsługi komputera z pakietem MS Office

· Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

· Wykazana zdolność do wykonywania wielu zadań przy jednoczesnym dotrzymywaniu terminów.

· Praca pod presją czasu w dynamicznym, wymagającym środowisku przy jednoczesnym utrzymaniu/poprawie poziomu jakości.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz CBRE GWS

· Bycie częścią międzynarodowego projektu, w szybko rozwijającej się firmie

· Szkolenia dopasowane do stanowiska

· Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia, Fundusz socjalny